אנחנו מאמינים מאוד בעולם היזמות הישראלי, לכן אנחנו מספקים שירותים משפטיים התומכים ביזמות על שלל סוגיה השונים – החל מיזמות מקומית של אנשים רגילים שמחליטים להקים עסק קטן, דרך יזמים טכנולוגיים שמאמינים שהסטארטאפ שלהם הוא הדבר הבא, ועד יזמות חברתית שבאה לידי ביטוי בעמותות ומלכ"רים שונים שרוצים להפוך את העולם למקום טוב יותר.

כל סוגי היזמות האלה אמנם שונים זה מזה, אך לכולם יש מאפיין אחד דומיננטי זהה – היזם – אותו אדם (או קבוצת אנשים) שבוער בו הצורך להקים משהו חדש ולשנות את המציאות, גם אם צריך "להזיז הרים" בדרך.

אנחנו מכירים היטב את היזם הישראלי ואת עולם היזמות בישראל – מצד אחד הרוח הישראלית תמיד דוחפת קדימה, לשנות, לשפר ולהמציא, ומצד שני הבירוקרטיה הישראלית המתישה, אינספור הטפסים והמסמכים והחוקים המיושנים.

אצלנו במשרד מודעים היטב לצדדים החזקים והחלשים במערכת היחסים המורכבת של היזם והמדינה, ולכן מספקים את התמיכה המשפטית הטובה ביותר, הדרושה להצלחה ביזמות:

אסטרטגיה ותכנון מבנה משפטי –

אנחנו יודעים לעזור ליזם לבחור את הדרך הנכונה להקמת המיזם שלו: הבחירה בין פעילות כעוסק מורשה לבין הקמת חברה, שותפות או שיתופי פעולה ייעודיים, הקמת המסגרת הנכונה לפעילות ובניית האסטרטגיה המתאימה להשגת מטרותיו של היזם. בנוסף, אנחנו מדריכים את היזם איך לנצל תחרות בצורה מיטבית, לא להיבהל ממתחרים ולא לפגוע בהם, ובעיקר איך להתנהל נכון בשוק תחרותי.

מימון העסק –

אנחנו מסייעים ליזם להשיג מימון לעסק שלו – איתור משקיעים מתאימים, גיוס הלוואות בערבות המדינה, מימון בנקאי ועוד – נדע איך להתאים את סוג המימון ליזם ולעסק, ונדאג להגנה מקסימלית על האינטרסים של היזם.

טיפול משפטי שוטף –

בדיקת הסכמי שכירות לעסק, הסכמים מול בנקים ורשויות המדינה, טיפול בבעיות מול הרשויות, הסכמי העסקה, שימועים ופיטורי עובדים ועוד – כל הפעולות המשפטיות היומיומית במקום אחד.

מנטורינג ותמיכה אישית –

הידע הרב שצברנו יחד עם היזמים הרבים שאנחנו מכירים, מאפשרים לנו לסייע ליזם לצלוח את הדרך הארוכה ומלאת המהמורות. הדרכה, ייעוץ וקישור ליזמים וותיקים ומנוסים הן פעולות שאנחנו עושים כל הזמן, כדי לוודא שהיזמים שלנו לא יסטו מהדרך אל ההצלחה.