הקמת סטארטאפ

מתוך אמונה בעולם היזמות הישראלי, בחרנו לתת במה מרכזית לעולם היזמות הטכנולוגית. אנחנו מלווים סטארטאפים מזה שנים ומכירים היטב את הצרכים הדרושים אצל יזמים. הקו המנחה אותנו הוא תמיכה במטרות החברה ושימוש בכלים שיהפכו אותה לאטרקטיבית עבור משקיעים, תוך צמצום הסיכונים.

בין השירותים במסגרת הליווי:

בדיקת השטח– אנחנו מסייעים ליזם בבדיקה ראשונית שתסייע לו, עוד לפני ביצוע מהלכים בלתי הפיכים, לקבל את ההחלטה אם לצאת לדרך ומתי – בדיקת המצב המשפטי מול המעסיק או מול שותפים קודמים, בדיקה ראשונית לגבי שמות לסטארטאפ, איך לדבר עם שותפים פוטנציאלים בלי לסכן את המיזם ועוד.

תכנון המבנה המשפטי– כאשר ליזם יש רעיון שיכול לשנות את העולם, אנחנו כאן כדי לעזור ליזם להבין איך לקחת את הרעיון הזה ולהפוך אותו לחברה ענקית. כדי להשיג את המטרות, חיוני לייצר מבנה אטרקטיבי למשקיעים –כמו מתי להקים חברה, איך לבנות נכון את הרכב המניות של החברה, איך להתקשר עם שותפים.

הסכם מייסדים – אנחנו רואים בהסכם המייסדים כ"הוראות השימוש" של המיזם. ניתן ורצוי להשתמש בו כדי לדעת מה המייסדים צריכים לעשות בשאלות כמו איך ומתי מגייסים כספים (ומה עושים כשהם נגמרים), של מי הזכויות בקניין הרוחני שמייצרים, מתי מקימים חברה (ומתי מפרקים).

הסכמי העסקה ותכניות אופציות – כשמעסיקים עובדים, לא מספיק למצוא עובדים שיתנו לנו מקסימום ערך במינימום כסף. צריך פתאום לחשוב על מונחים כמו חוקי העבודה, איך מגייסיםעובד (ואיך מפטרים), איך מתגמלים באמצעות מכשירים לא כספיים, כמו תכניות אופציות. את כל זה יש לתכנן תוך הבנה שחברה שנמצאת בסיכון של תביעות מעובדים היא פחות אטרקטיבית למשקיעים.

יחסי החברה עם המשתמשים – חלק חשוב מהערך של החברה מגיע מאופן ניהול היחסים עם הציבור המשתמש במוצרי החברה. ככל שנתכנן את היחסים הללו בדרך שתצמצם את החשיפה המשפטית וגם תייצר תחושת אמון וכבוד הדדי, נגדיל את כמות המשתמשים ואת ערך החברה. אנחנו עוזרים ליזם באמצעות ניסוח תנאי שימוש ומדיניות פרטיות שלוקחים בחשבון את הדברים הללו.

הסכמי השקעה ובדיקות נאותות – גולת הכותרת של הליווי המשפטי. "לשם כך התכנסנו". גיוס השקעה הוא הדלק שמאפשר למנועי החברה לפעול. הליווי שלנו כולל הכנה מתמדת של החברה ליום בו המשקיע יבדוק אותה, סיוע בבחירת המשקיע המתאים ואסטרטגיית הגיוס, בניה נכונה של העסקה באופן שלא יפריע לעסקאות עתידיות, ניסוח מתאים של תנאי העסקה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.