ארבל בראון, עורכי דין הוא משרד שנותן ליווי משפטי ורואה עצמו כבית ליזמות, בפרט של יזמי סטארטאפ ויזמים חברתיים (עמותות ומלכ"רים), וכן עוסק בעסקאות מקרקעין. שיתוף הפעולה בין עורכי הדין במשרד והידע של כל אחד מהם משרת את לקוחותינו לקבלת פתרונות משפטיים ועסקיים שונים במקום אחד ועם חיוך.

אנחנו מאמינים בקשר בין אישי והסתכלות רחבה בכדי להביא את הדרכים הטובות ביותר ככלי למימוש מטרות הלקוח.

מייסדי המשרד הם אורי ארבל ונתאי בראון

עו"ד אורי ארבל


אורי ארבל, בוגר אוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי) במשפטים ובמנהל עסקים, עם התמחות בטכנולוגיות מידע. מעניק ליווי משפטי עסקי ליזמים, סטארטאפים ועסקים קטנים ובינוניים, וכן, מייצג משקיעים. אורי הוא המגיש של "StartIt" – תכנית הרדיו האינטרנטית ליזמות וסטארטאפים.

בכל יום אני מתרגש לראות אנשים שמשהו בעולם הזה מפריע להם ויש להם דחף (לפעמים בלתי נשלט) לשנות ולתקן. השליחות שלי היא לעזור להם למצוא את הדרך לעשות את זה.

עו"ד נתאי בראון


נתאי בראון, בוגר הבינתחומי הרצליה במשפטים ובמנהל עסקים, עם התמחות בטכנולוגיות מידע, בעל רקע בניהול, יזמות, שיווק ובהטמעת מערכות מידע. מתמחה בדיני חברות ועמותות, עוסק בעסקאות מקרקעין, מלווה עסקים קטנים ובינוניים.
עו"ד בראון משמש כשותף מנהל משרד.

אני מאמין שהחשיבה היזמית והליווי האישי מאפשרים את החופש והראש השקט למיקוד התהליך והשגת המטרות.

לארבל בראון, עורכי דין מקום גדול בלב ליזמות, אנחנו אוהבים חדשנות. סיפורי הצלחה של יזמים ובעלי עסקים מרגשים אותנו. אנחנו רואים את השליחות שלנו בבניית תשתית משפטית-עסקית המתאימה למטרות של האנשים שמאחורי כל יזמות ובהתאמה למטרות: גיוס משקיע, הרחבת החברה או יציאה לאקזיט.

האופי, הניסיון והקשרים שלנו בתעשייה, מאפשרים לנו לתרום לכל עסק ביצירת סביבה תומכת, אשר כחלק ממנה אנחנו עוזרים בחיבורים לשותפים פוטנציאליים, למשקיעים ולנותני שירותים איתם אנחנו משתפים פעולה.

האני מאמין של ארבל בראון, עורכי דין

אנחנו רואים עצמנו כמשרד שכל אחד מלקוחותיו מרגיש שמישהו שומר עליו ויש לו אוזן קשבת. אנחנו מתאימים את המסגרת המשפטית לצרכיו של כל לקוח. אנחנו אוהבים לספק את השירות הטוב ביותר לאנשים הטובים ביותר.


הדרך שלנו

המשרד הוקם מתוך חברות בין האנשים שמרכיבים אותו. אנחנו רואים את החברות כערך מרכזי בליווי הלקוחות שלנו.

כאנשים שמאמינים באנשים ובחברוּת, הליווי שלנו שם דגש מאוד בולט על היכרות עם האדם שמקבל את השירות, אופיו, צרכיו ומטרותיו. אנחנו מאמינים שקירבה אישית נותנת לנו את היכולת להבין טוב יותר אילו כלים משפטיים מתאימים לשמש כפנס בתוך אפלת אי הוודאות של ניהול מיזם עסקי או חברתי בסביבה הישראלית. אנחנו מספקים שירות אישי וצמוד כמו יועץ משפטי פנימי יחד עם כל היתרונות של משרד עורכי דין חיצוני.